ristorante 83

Talianska reštaurácia 
Od príjemnej atmosféry po najlepšie jedlá majú všetko, čo potrebujete pre dokonalý zážitok pre Vaše chuťové poháriky. Prezrite si ich stránku a zistite, čo ponúkajú, kde sa nachádzajú, kedy ich môžete navštíviť a kedy si objednať skvelé jedlo aj s dovozom do našich apartmánov.
Facebook: @Ristorante83   tel.:  0902 557 017

CLASS BISTRO

Hamburger & Pizza   
Bistro sa nachádza v centre mesta Nesvady. Sortiment bistra je okrem streetfoodových jedál doplnený aj o ponuku šalátov a dezertov. Pre hostí prichádzajúcich autom je k dispozícii parkovisko.
Facebook: @Classbistro    tel.:  0948 067 797

The bank

Novootvorená moderná reštaurácia v Kolárove, ktorá ponúka unikátne spojenie modernej gastronómie, profesionálnej obsluhy a výnimočnej atmosféry. Vychutnajte si obedové menu alebo vyberte si z A´la carte menu, ktoré je zostavené v duchu modernej gastronómie. K chutnému jedlu si môžete dopriať kvalitné vínka, čapované pivo, miešané drinky, alebo lahodnú kávu. 
Facebook: @TheBank   tel.:  0917 787 555

AQUA CAFFE

Odštartuje deň v spoločnosti dobrého jedla. Či už obľubujete sladké alebo slané raňajky, vychutnajte si zdravé a chutné jedlo, ktoré vám dodá energiu a zlepší náladu. Kaviareň sa nachádza v centre meste Nové Zámky. 

Facebook: https://www.facebook.com/Aqua.Caffe/   tel: +421 948 164 753