OSTATNÉ DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Chcete si svoj pobyt v Apartmánoch BETICA spríjemniť niečím výnimočným? Urobte z Vašej dovolenky nezabudnuteľný zážitok s našimi doplnkovými službami!  Vyberte si z našej ponuky služieb, ktoré sú šité na mieru, podľa Vášho rozpočtu a osobných preferencií. Či už ide o slávnostnú príležitosť, alebo len o zvýšenie pohodlia Vášho pobytu, máme pre Vás pripravené možnosti, ktoré Vašu dovolenku posunú na vyššiu úroveň a prinesú Vám a Vašim blízkym milé prekvapenie, potešenie a príjemné chvíle.

VYBERTE SI Z NAŠEJ PONUKY DOPLNKOVÝCH SLUŽIEB              A PRISPÔSOBTE SI ICH VAŠIm PREDSTaVám: 


  • Torta pre každú príležitosť: Máme pre vás malé, veľké prípadne aj tematické torty, ideálne na oslavy narodenín, výročí, akékoľvek iné milé oslavy, alebo len tak, pre sladké chvíle radosti počas Vášho pobytu.                                                                          
  • Šampanské podľa Vášho výberu: Fľaša chladeného šampanského pripravená vo Vašom apartmáne pre špeciálne príležitosti, alebo romantické večery. Vyberte si medzi lahodným Hubertom alebo luxusnejším Proseccom, aby ste oslávili špeciálne momenty presne podľa Vašej chuti.                                                                                               
  • Ovocná misa na mieru: Čerstvé, krásne aranžované ovocie, ideálne na "vitamínové" občerstvenie.  Či sa už rozhodnete pre malú, strednú alebo veľkú ovocnú misu plnú čerstvých, sezónnych plodov, určite osviežia Váš pobyt.                                                                                                            
  • Výzdoba pre špeciálne príležitosti: Dajte Vášmu pobytu osobitú atmosféru s našou tematickou výzdobou pre narodeniny, výročia, alebo romantické prekvapenia.  Zvoľte si z našich možností výzdoby, aby ste priestor prispôsobili atmosfére Vašej oslavy, alebo romantického večera.